CitySPA® to oferta dla Tych, którzy nie są zdecydowani czy wolą korzystać z dobrodziejstw niosących z korzystania z sauny suchej, czy być otoczeni aksamitną mgłą parową w łaźni parowej.

Dla tych właśnie przygotowaliśmy produkt citySPA łączący te pomieszczenia, nie zajmując w tym wszystkim wiele miejsca. Jest przeznaczony zarówno dla domów jednorodzinnych, apartamentów, jak i hoteli.

CitySauna® to innowacyjny produkt przeznaczony dla tych, którzy chcą zaoszczędzić miejsce w swoim domu.

Użycie światła i kolorów, wybór materiałów, ergonomia urządzeń oraz harmonia wzornictwa zmieniają powierzchnię saunową w elegancką i ekskluzywną przyjemność: w domu, w hotelu, w spa i we wszystkich miejscach poświęconych osobistemu zdrowiu a szorstki lub szczotkowany efekt dębowych powierzchni podkreśla naturalną fakturę drewna i sprawia, że kąpiel w saunie staje się jeszcze bardziej przyjemna.

CitySteam® to doskonałe połączenie najnowocześniejszej technologii, niepowtarzalnego designu i najwyższej klasy materiałów.

Dzięki temu CitySteam idealnie nadaje się do domu, pokoi hotelowych, oraz spa. i wszelkich środowisk poświęconych osobistemu wellness.