KONCENTRATY ZAPACHOWE DO SAUN SUCHYCH

HAMMAM KOSZTY INWESTYCJI
4 maja 2018
WŁASNA SAUNA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI
4 maja 2018

Koncentraty zapachowe do saun suchych są szczególną emulsją olejków eterycznych na bazie całkowicie naturalnych produktów. Olejki eteryczne zawarte w emulsji gwarantują jakość i oferują Państwu całe dobroczynne działanie roślin w łaźni parowej i saunie. Oddychamy powoli, ale głęboko aby poczuć intensywność olejków eterycznych, tych, które są kojące i relaksujące, jak również tych, które pobudzają i stymulują.

SPOSÓB UŻYCIA:

  •  Koncentraty rozpuszcza się w wiaderku z wodą do polewania kamieni w saunie.
  • Wydajność: 3-10 ml koncentratu (w zależności od wielkości sauny) na 4-5 l wody.
  • Przy zmianie zapachu wiaderko należy wypłukać gorącą wodą, w celu usunięcia resztek poprzedniego zapachu. Zapachów nie powinno się przedozować, gdyż może to spowodować zaczerwienienie i pieczenie oczu.
  • Wszystkie zapachy można ze sobą mieszać i tworzyć kompozycje zapachowe

PORADY:

W celu lepszego rozprzestrzeniania się zapachu należy wcześniej saunę dobrze przewietrzyć. Wskazane jest przy częstych zmianach zapachów używać najpierw zapachy szybko ulatniające się, a potem wolno ulatniające.

UWAGA:

Nigdy nie należy polewać kamieni nierozcieńczonym koncentratem – możliwość pożaru! Produkt należy chronić przed słońcem i mrozem, przechowywać szczelnie zamknięty w chłodnym pomieszczeniu.

 

Katarzyna Drabicka

 

Komentarze są wyłączone.