Łaźnia parowa spaZONE zapewni, że poczujesz się wyjątkowo, a nowoczesne wnętrze zapewni niepowtarzalny wygląd i jakość na lata.

Łagodna temperatura i wysoka wilgotność obniżają napięcie mięśni i odprężają umysł. W takiej kąpieli organizm toleruje temperatury w zakresie 45 – 55°C. Dzięki lepszemu ukrwieniu i usunięciu toksyn, skóra jest bardziej elastyczna, gładka i zaróżowiona.
(wskaźniki temperatury, wilgotności i czasu kąpieli)
45-55oC    100%    ok 15min
Połączenie temperatury, odpowiedniej wilgotności wraz z dobroczynnymi właściwościami olejków eterycznych, sprawia że pobyt w saunie to nie tylko ekscytujące doznanie, ale przede wszystkim zdrowotne oddziaływanie na nasz organizm.
W naszej ofercie znajdą Państwo zapachy do saun i łaźni wiodących światowych producentów. Każdy z naszych zapachów powstaje z naturalnych olejków eterycznych, pochodzenia roślinnego, odznaczających się najwyższą jakością oraz wysoką intensywnością zapachową.

Łaźnia błotna to świetny pomysł na wspólny relaks z bliską osobą. Wizytę w niej określa się jako rytuał (Rassoul) łączący w sobie kilka zabiegów pielęgnacyjnych jednocześnie. Odprężające i regenerujące działanie pary wodnej i glinek błotnych oraz peelingiem całego ciała.

Cały zabieg można podzielić na trzy etapy: nagrzewanie – jest to faza, w której nałożone glinki lub algi powoli zasychają na ciele, działając ściągająco, co powoduje złuszczenie obumarłych warstw naskórka, oraz pozwala na głębokie oczyszczenie porów.
nawilżanie – w trakcie którego zwiększana jest wilgotność powietrza, co sprawia, że nałożone błoto ulega zmiękczeniu, co warto wykorzystać aby dokładnie wymasować swoje ciało uzyskując efekt peelingujący oraz zraszanie, w którym możemy pozbyć się reszty alg z naszego ciała.
Zarówno przed pobytem w łaźni błotnej, jak i po, zaleca się skorzystać z ciepłego prysznica aby przygotować i oczyścić swoje ciało i przygotować na przyjęcie jak największych korzyści z cennych substancji zawartych w błocie (przed), oraz aby usunąć resztę preparatów z powierzchni ciała (po).
(wskaźniki temperatury, wilgotności i czasu kąpieli)
45-55oC           do100%        ok 30min
Kąpiel w łaźni błotnej może być doskonałym wstępem do dalszych zabiegów kosmetycznych, np. masażu HAMMAM, ponieważ skóra jest doskonale oczyszczona i przygotowana aby wchłaniać substancje odżywcze, nawilżające i regenerujące.