WŁASNA SAUNA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

KONCENTRATY ZAPACHOWE DO SAUN SUCHYCH
4 maja 2018

Domowa sauna przestała być już luksusem dostępnym wyłącznie dla wąskiego grona najzamożniejszych. Jest coraz powszechniejszym widokiem w domach, ogrodach i mieszkaniach.

Myśląc o własnym SPA musisz przede wszystkim wybrać, czy miejsce relaksu ma znajdować się wewnątrz domu czy też w wolnostojącym domku. Zdecyduj też, jaką saunę wolisz – największą popularnością wśród inwestorów indywidualnych cieszą się sauny suche. Coraz więcej Klientów decyduje się na dwa urządzenia: saunę suchą i łaźnię parową połączoną prysznicem wrażeń i miejscem wypoczynku lub salonem kąpielowym.

Od kabiny do pokoju kąpielowego

W zależności od miejsca i budżetu, jakim dysponujesz, możesz zamontować samą kabinę sauny lub urządzić przestronny i oszałamiający wystrojem salon kąpielowy z sauną, jako centralnym jego elementem. W ofercie SPA Zone znajdziesz zarówno ekonomiczne typowe sauny kabinowe, których montaż możliwy jest nawet w ciasnych wnętrzach, jak i obiekty budowane według indywidualnego projektu. Sercem instalacji może być piec elektryczny (nawet zasilany ze zwykłego gniazdka 230 V) bądź opalany drewnem. Każde z proponowanych przez nas rozwiązań cechuje wysoka trwałość, ergonomia użytkowania oraz atrakcyjne wzornictwo. SPA Zone nie uznaje kompromisów – nasze sauny powstają z użyciem materiałów i podzespołów najwyższej, jakości, których sprawna praca pozwoli Ci cieszyć się własną sauną przez długie lata.

Sauna z widokiem na ogród

Saunę możesz też urządzić w ogrodzie, w wolnostojącym domku, jako saunę ogrodową. W jego wnętrzu, oprócz samej sauny, znajdzie się też miejsce na prysznic i wypoczywalnię. Tradycyjnie domek taki zbudowany jest z drewna, lecz jego wnętrze urządzone może być zgodnie z zamysłem właściciela – spotykane są np. aranżacje w stylu indyjskim czy górskim. SPA Zone, mając kilkunastoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze SPA, gwarantuje przeprowadzenie takiej inwestycji od A do Z: od projektu po budowę, jej nadzór oraz montaż urządzeń i szkolenie z zakresu ich obsługi. Dzięki wypracowanej przez lata eksperckiej wiedzy i zaangażowaniu, z jakim podchodzimy do każdej inwestycji, możesz mieć pewność, że Twoje miejsce relaksu wzniesione w ogrodzie będzie nie lada atrakcją dla Ciebie oraz Twoich gości.

Grzegorz Sroga

Dyrektor handlowy SpaZONE

Komentarze są wyłączone.